SOMATY s.r.o.
Generální dovozce a distributor nářadí OLFA JAPAN pro Českou a Slovenskou republiku


Firma SOMATY s.r.o. vznikla v červnu roku 1999 na základě udělení certifikátu GENERÁLNÍHO DOVOZCE A DISTRIBUTORA výrobků OLFA do České a Slovenské republiky společností OLFA CORPORATION OSAKA, JAPAN. Navázala tak na více než čtyřletou činnost firmy jako fyzické osoby.

Obchodní činnost naší firmy je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej. Jsme prodejní sklad a nabízíme více než 400 druhů zboží. Tento široký sortiment je určen nejen profesionálům, ale i drobným kutilům.

Protože obliba tohoto nářadí neustále stoupá, snažíme se, aby se s těmito výrobky seznámila co nejširší veřejnost. Účastníme se proto různých výstav — například „REKLAMA, MODEL HOBBY“ nebo i akcí pořádaných jednotlivými zájmovými organizacemi jako jsou letecké dny, knihařské semináře apod.

Dále nabízíme možnost předváděcí akce přímo u Vás v podniku, obchodě (nikoliv u jednotlivců doma), kde si můžete zboží prohlédnout a sami vyzkoušet na materiálech, se kterými Vy pracujete.

Protože jsme si vědomi vysoké kvality a bezpečnosti nabízeného zboží, chceme i my poskytovat našim zákazníkům služby na velmi dobré úrovni. V našem případě se jedná hlavně o včasné a kvalitní vyřizování objednávek a o podávání informací o nabízeném zboží jakoukoliv formou.

Naším cílem je usnadnit a zpříjemnit práci jak řemeslníkům, tak i kutilům. Práci s kvalitním nářadím ocení až ten, kdo toto nářadí vyzkouší.

Těšíme se, že „spokojenými uživateli“ nářadí OLFA se stanete jednou i Vy.


SOMATY s.r.o.